Vahva ja vakuuttava myyjä
Kouluttajana toimii Isa Karlsson
Vaikuttavuutta, luottamusta tai asiantuntijan kaipaamaa arvovaltaa ei voi ostaa, pakottaa tai mitätöidä. Mutta miten tullaan vahvaksi ja vakuuttavaksi myyjäksi? Koko kuvaus
Vastuu meidän antamasta vaikutelmastamme on aina henkilökohtainen. Valitettavasti päätöksen mm. luotettavuudesta ja osaamisesta tekee hiljaa mielessään ja alitajunnassaan asiakas. Vaikuttavuutta, luottamusta tai asiantuntijan kaipaamaa arvovaltaa ei voi ostaa, pakottaa tai mitätöidä.
Tämän koulutuksen avulla opit:
- katsomaan omaa viestiäsi uusin silmin
- tunnistamaan karikot
- ottamaan oman paikkasi liike-elämässä taidolla, uskottavuudella ja tunnistettavasti.
Koulutus sopii erityisesti myyjille ja myynnillisissä rooleissa työskenteleville, sekä kaikille asiakasrajapinnassa työskenteleville ja tiimien esihenkilöille.
Koulutuksen sisältö
7 oppituntia · 43min
Lisenssillä saat tämän ja kaikki muut koulutukset rajattomasti käyttöösi.
Osta tämä koulutus 284,00 €
Työnurakouluttaja, tmi isa karlsson
Isa on headhunter, puhuja ja kouluttaja, joka tuntee intohimoa työnhakuun niin kantilta jos toiseltakin. Isa on kouluttanut satoja osaajia valtakunnallisesti työnhakuun niin … lue lisäähenkilökohtaisesti kuin erilaisten ryhmien kautta.
Koulutuksen arviot
90 %
Oli hyvä, ajatuksia herättävä ja motivoiva.
Oikein hyvä kertaus, mistä vakuuttavuus koostuu!
erittäin hyvä
Miten opiskelen koulutuksia?
Koulutus koostuu lyhyistä videoista, kertauskyselystä sekä muusta opiskelua tukevasta materiaalista. Voit katsoa videoita milloin tahansa, niin monta kertaa kuin haluat. Suoritettuasi koulutuksen saat siitä todistuksen.